fbpx

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kto pyta nie błądzi. Kto nie pyta, nigdy się nie dowie - jak powiedział kiedyś John Flanagan. Jeśli masz pytania, poszukaj odpowiedzi na nie poniżej. Jeśli nie znajdziesz, to napisz do mnie - chętnie odpowiem.

Tak. Wskażę Ci wiele sposobów na uzyskanie środków finansowych, dzięki którym rozpoczniesz działalność.

Oczywiście. Będziesz mógł zobaczyć jak stworzyć profesjonalny biznesplan i wzorowo wypełnić wniosek.

W pierwszym okresie wystarczy nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wraz z rozwojem firmy koszty będą rosnąć, ale również Twoje zarobki będą niewspółmiernie większe w porównaniu do tych z początku Twojej działalności.

Wszystko zależy od branży. Ja pokazuję Ci jak założyć firmę bez kapitału na start.

Owszem. Każdy może prowadzić swoją firmę i dzięki temu zyskać wolność i niezależność finansową.

Niekoniecznie. Na początku spędzisz dużo czasu na rozwoju firmy, ale po jakimś czasie może okazać się, że wystarczy pracować tylko kilka godzin dziennie, by dobrze zarabiać.

Postaram się pomóc Tobie zwiększyć obroty firmy. Szkolenie porusza wiele zagadnień z rozmaitych obszarów prowadzenia własnego biznesu, zatem jest wielce prawdopodobne, iż już w trakcie czytania znajdziesz słabe punkty Twojej firmy i sposoby na to, jak poprawić ewentualne jej niedoskonałości.

W zależności od szkolenia, może to być kilkadziesiąt lub kilkaset stron.

Pełen opis planowanego przedsiębiorstwa + rachunki zysków i strat, przepływy finansowe oraz dodatkowy formularz w excelu, który możesz wykorzystać do ich szybkiego wyliczenia w swojej firmie.

Wypełnioną pełną dokumentację niezbędną by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy

To naprawdę nie jest nic skomplikowanego. Mając w rękach odpowiednie narzędzia z pewnością sobie poradzisz:)

Jestem zawsze dostępny pod mailem lub na Facebooku, dlatego możesz do mnie napisać zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości. Możesz być pewien, że odpowiem na Twoje pytania.

Pin It on Pinterest