fbpx

Własna firma krok po kroku- to nie takie trudne

Własna firma - jak mogę Ci pomóc?

Własna firma – brzmi dumnie, ale od czego tak naprawdę zacząć budowanie własnego małego imperium?

Czy pamiętasz, kiedy byłeś jeszcze uczniem, a Twoi nauczyciele i profesorzy byli zawsze gotowi pomóc w trudnościach, które napotykałeś przy swoich projektach i zadaniach? Czy pamiętasz, jak bardzo na nich liczyłeś, szukając porad i wskazówek, bez których nie mogłeś rozwiązać nurtujących Cię problemów? 

Jeśli kiedykolwiek nosiłeś się z zamiarem założenia własnej firmy, prawdopodobnie doświadczyłeś sytuacji, w których chciałbyś, aby znalazł się ktoś, kto przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakładania działalności gospodarczej i być może poda gotowe rozwiązania. Jednak w większości przypadków uzyskanie konkretnych porad nie jest wcale takie łatwe. Chciałbym oszczędzić Ci rozczarowań i frustracji, które niejednokrotnie wiodą do tego, że miałbyś ochotę rzucić to wszystko i tym samym raz na zawsze przekreślić plany o prowadzeniu własnej firmy.

Marzenia są klamrą wiążącą treść książki mojego autorstwa – “Własna firma bez tajemnic”. Zawiodły mnie one do punktu, w którym mogę spojrzeć wstecz, podzielić się radą i doświadczeniem oraz mam możliwość snuć plany kolejnych przedsięwzięć.

Własna firma – skąd czerpać wiedzę?

Bycie przedsiębiorcą wiąże się z tym, że jesteś sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem i teoretycznie powinieneś znać się na wszystkim. Posiadanie nieskończonych pokładów wiedzy jest zwyczajnie nieosiągalne. Skąd zatem ją czerpać? 

Lata, które spędziłem na budowaniu biznesu, pozwoliły mi zdobyć kompetencje i doświadczenie, którymi chcę się z Tobą podzielić. Dlaczego? Ponieważ lubię pomagać. Ponadto Twój sukces będzie jednocześnie moim sukcesem.

Jako właściciel firmy wiem, jak to jest martwić się o codzienne przetrwanie. Jak wygląda generowanie środków finansowych, potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu oraz do zapewnienia bytu w życiu prywatnym. Wiem jak to jest spędzać długie godziny, na analizowaniu tego, co się stało z marzeniami oraz wizją mojego życia i przyszłości.

Własna firma – w czym między innymi mogę Ci pomóc?  

  • Dowiesz się, jak rozwijać niezbędne umiejętności i w jaki sposób zdobyć odpowiednie zasoby do prowadzenia dobrze prosperującego biznesu.
  • Poznasz wiele strategii pozyskiwania kapitału niezbędnego do założenia i rozwoju Twojej firmy.
  • Będziesz szefem samego siebie. Zaczniesz uzyskiwać zarobki adekwatne do włożonego w pracę wysiłku.
  • Zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania, sprzedaży, budowania zespołu.
  • Nauczysz się korzystać z narzędzi marketingowych.
  • Będziesz umiał przewidywać, zapobiegać oraz rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się na Twojej drodze.
  • Przekonasz się, że prowadzenie własnej firmy może dać wiele satysfakcji.

Mówi się, że małe kroki, które przybliżają Cię do celu, są lepsze niż duże, które tylko planujesz. Pragnę, abyś po lekturze mojej książki, bogatszy o nową wiedzę, nie powielił błędów innych przedsiębiorców i podążył przetartym już szlakiem.

Sam nieustannie się dokształcam, śledzę trendy i szukam rozwiązań, które mogą pomóc firmie. Dzięki temu, razem zrobimy biznes. Dobrze naoliwioną, dochodową maszynę, która pozwoli Ci skoncentrować się na kluczowych obszarach działalności, takich jak wzrost, strategia i przywództwo. To z kolei zapewni większą kontrolę, przyrost kapitału i oszczędność czasu. Brzmi nieźle, prawda? Zatem do dzieła!

Zwieńczając moją myśl, posłużę się jeszcze cytatem:

“Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki jest determinacja, by osiągnąć sukces.”

Richard B. Sheridan 

Pin It on Pinterest