fbpx

Własna firma krok po kroku- to nie takie trudne

Własna firma - jak mogę Ci pomóc?

Własna firma – brzmi dumnie, ale od czego tak naprawdę zacząć budowanie własnego małego imperium?

Czy pamiętasz, kiedy byłeś jeszcze uczniem, a twoi nauczyciele i profesorzy byli zawsze gotowi pomóc w trudnościach, które napotykałeś przy swoich projektach i zadaniach? Czy pamiętasz, jak bardzo na nich liczyłeś szukając porad i wskazówek, bez których nie mogłeś rozwiązać nurtujących Cię problemów? 

Jeśli kiedykolwiek nosiłeś się z zamiarem założenia własnej firmy prawdopodobnie doświadczyłeś sytuacji, w których chciałbyś, aby znalazł się ktoś, kto przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces i być może poda na tacy gotowe rozwiązania. W większości przypadków jednak uzyskanie konkretnych porad nie jest wcale takie łatwe, a rosnąca w Tobie frustracja sprawia, że masz ochotę rzucić to wszystko i tym samym raz na zawsze przekreślić swoje marzenia o prowadzeniu własnej firmy.

Własna firma – skąd czerpać wiedzę?

Bycie przedsiębiorcą wiąże się z tym, że jesteś sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem i teoretycznie powinieneś znać się na wszystkim. Lecz posiadanie nieskończonych pokładów wiedzy jest zwyczajnie niewykonalne. Skąd zatem czerpać wiedzę? 

Biorąc pod uwagę fakt, iż w Internecie znajduje się wiele publikacji dotyczących prowadzenia biznesu, miejsce takie jak Zrobię Biznes tak właściwie nie powinno mieć prawa bytu. Dlaczego zatem zostało ono stworzone? Ponieważ ogólnodostępne w sieci informacje w zdecydowanej większości są niekompletne. Często również są pisane przez osoby, które nigdy nie prowadziły swoich biznesów. Prowadzę własną firmę. Lata, które spędziłem na budowaniu mojego biznesu pozwoliły mi zdobyć wiedzę i umiejętności, których daremnie szukać na polskim rynku szkoleniowym. Dlaczego chcę się tą wiedzą podzielić? Ponieważ lubię pomagać. Z uwagi na fakt, iż Twój sukces będzie jednocześnie moim sukcesem. Dlatego, że dodana przez Ciebie opinia na mojej stronie będzie dowodem na to, że nie rzucam słów na wiatr. Potwierdzeniem, że przekazywana przeze mnie wiedza jest po prostu wartościowa.

Jako właściciel firmy wiem, jak to jest martwić się o codzienne przetrwanie. Jak wygląda zarabianie pieniędzy potrzebnych do prowadzenia mojego biznesu oraz do zapewnienia bytu w życiu prywatnym. Wiem jak to jest spędzać długie godziny zastanawiając się, co się stało z marzeniami i wizją, jakie miałem dla mojego życia i mojej przyszłości.

Własna firma – w czym między innymi mogę Ci pomóc?  

  • Wyjaśnię Ci cele i zadania firmy – szczegółowo zbadasz swoje potrzeby
  • Pomogę w obraniu strategii działań – ustalisz przedział czasu, jaki będzie potrzebny do wygenerowania pierwszych zysków 
  • Pokażę Ci jak rozwijać niezbędne umiejętności i w jaki sposób zdobyć odpowiednie zasoby do prowadzenia świetnie prosperującego biznesu
  • Przekażę Ci wiedzę z zakresu zarządzania, sprzedaży, budowania zespołu
  • Nauczę Cię korzystać z narzędzi marketingowych

Sam nieustannie się dokształcam, śledzę trendy i szukam rozwiązań, które mogą pomóc mojej firmie. Stąd też możesz mieć pewność, że publikowane przez mnie treści są nieprzedawnione.

Razem zrobimy biznes. Dobrze naoliwioną, dochodową maszynę biznesową, która pozwoli Ci skupić się na kluczowych obszarach działalności, takich jak wzrost, strategia i przywództwo. To z kolei zapewni większą kontrolę, wzrost zysków i czasu. Brzmi nieźle, prawda? Zatem do dzieła!

“Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki jest determinacja, by osiągnąć sukces.”

Richard B. Sheridan 

Pin It on Pinterest